KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 17154077
nr 1715 4077
Jonas Lundh
(f. 1965), Sverige
Grafiskt blad, ”Bowl”. Signerad, numrerad 42/100. Gicléetryck, bildmått: 28x38 cm. Yttermått inklusive ram: 31x41 cm, oramat löst blad
Jonas Lundh, svensk konstnär född i Fagersta 1965.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 augusti 2025
kl 18:13:00
4/8 15:58:41